Szalacsi Sándor

Szalacsi Sándor egy magyar nemzeti hős, előadóművész, példakép, legendabeli, fikcionális, ugyanakkor a valóságban is létező személy, és mindez egyszerre. A legújabbkori magyar nyelvújítás meghatározó alakja. Örökös jómunkásember, önkéntelen mérvadó.
Gyermekkor[szerkesztés]
Szalacsi Sándor ezerkilenszáz...harminc... háromszáz... nem...ötven.., vagy mitt'om énben született Kocsordon. Mint a legtöbb mítikus alak esetében, Szalacsi Sándor gyermekkora is nagyrészt feltérképezetlen terület. Mint azt a Kocsord "B" ásatások során fellelt agyagtáblákról sikerült megállapítani, Szalacsi Sándor egy osztályba járt a Malvinnal a Zárpi nővérével. Ezek alapján egyes kutatók arra következtetnek, hogy a Zárpi egy évvel fiatalabb őtűle.
Munkássága[szerkesztés]
Nemcsak a Zárpi, hanem a Szalacsi Sándor is jómunkásember. A Zárpival közösen felismerte, hogy a vízbül ki lehet venni a zokszigént. Ezért megosztva kémiai Nobel-díjban részesültek. A róla elnevezett törvény kimondja, hogy az ojjektum az atomtámadás ellen nem véd. Természettudományos pályafutását megszakítva a jog területére is elkalandozott és maradandót alkotott, amikor felismerte, hogy az ojjektumokra a tanácstúl engedélyt kell kérni.
Lásd még[szerkesztés]
c. szenzációs szócikkünket!
Zárszó[szerkesztés]
Ez az életrajz nem teljes, és nem is lehet elegendő Szalacsi Sándor tetteinek és tevékenységének méltatására. Aki ennél több információt szeretne, annak a Zárpi kimagyarázza. Azután pedig tessék ide minden jómunkásembernek beírni. Semmi többet nem tudok elmondani, kérem kapcsojja ki.